Najčastejšie kladené otázky týkajúce sa služby Nobox:

Čo je Nobox?

Nobox je systém, prostredníctvom ktorého môžete získať svoj aktivačný kľúč k hre.


Ako aktivovať hru pomocou systému Nobox?

Ak ešte nemáte vlastný účet, môžete si ho pomocou možnosti „Som tu prvýkrát“ založiť. Zadajte svoju e-mailovú adresu, vytvorte heslo k účtu (minimálne 7 znakov) a kliknite na tlačidlo „Potvrdiť“. Na e-mailovú adresu vám bude zaslaný e-mail s odkazom, s ktorého pomocou je potrebné vašu registráciu potvrdiť. Ak vám takýto e-mail nedorazí, pozrite sa, či neskončil v priečinku s nevyžiadanou poštou. Uvedený odkaz vás prenesie na prihlasovaciu stránku, kde zadáte predtým uvedenú e-mailovú adresu a heslo. Potom vyberte možnosť „Zadať kód“ a zadajte svoj kód nobox. Následne už získate samotný kód pre hru – ten vám príde v samostatnom e-maily potom, čo kliknete na tlačidlo „Poslať na moju e-mailovú adresu“.

Ak si kúpite ďalšiu hru, ktorú treba stiahnuť s využitím nášho systému, môžete ju priradiť k rovnakému účtu. V takom prípade sa stačí pomocou e-mailovej adresy a hesla prihlásiť k účtu v sekcii „Už mám účet“. Ak si heslo nepamätáte, môžete ho pomocou nasledujúceho odkazu resetovať:

https://nobox.sk/resetting/request

Po prihlásení k účtu vyberte z ponuky položku „Zadať kód“, potom do vymedzeného poľa zadajte kód a kliknite na „Potvrdiť“.

Kúpil som si ďalšiu hru s Nobox kľúčom. Ako ju aktivujem?

Ak si kúpite ďalšiu hru s Nobox kľúčom, tak ju môžete aktivovať na rovnakú e-mailovú adresu, ktorú ste použili predtým. Prihláste sa v sekcii „už mám účet“ pomocou vašej e-mailovej adresy a hesla. Ak si heslo nepamätáte, tak môžete použiť funkciu „reset hesla“. Po prihlásení k vášmu Nobox účtu kliknite na možnosť „zadať nový kľúč“ a vložte ďalší Nobox kľúč.

Zabudol som heslo.

Kliknite na možnosť „nepamätám si svoje heslo“ a zadajte e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri zadaní prvého Nobox kľúča. Dostanete e-mail s odkazom na zmenu vášho hesla. Po jeho otvorení Vám bude umožnené nastaviť si nové heslo.

Ako zmeniť svoje heslo?

Prihláste sa na váš Nobox účet a kliknite na „zmeniť údaje“. Zadajte svoje staré aj nové heslo a kliknite na „potvrdiť“

Môžem aktivovať dve rovnaké hry na jeden Nobox účet?

Bohužiaľ, služba Nobox neumožňuje aktiváciu dvoch (alebo viacerých) identických kópií hier na jeden účet.

Ako aktivovať a stiahnuť hru zo služby Steam?

Po aktivácii Nobox kľúča dostanete Steam kľúč, ktorý je potrebné aktivovať v službe Steam. Otvorte Steam aplikáciu, kliknite na ikonu „plus“ (ľavý dolný roh), tu vyberte „aktivovať produkt v službe Steam“ (Activate product on Steam). Vložte Steam kľúč, kliknite na „ďalej“ (Next) pre aktivovanie a stiahnutie hry.